10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module Multiplexer tagħmir sistema prezz

10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module Multiplexer tagħmir sistema prezz

Tal-Sopofiber oħxon Wavelength Diviżjoni Multiplexers (CWDM mod Multi) juri telf baxx u rendiment affidabbli.

Function

Tal-Sopofiber oħxon Wavelength Diviżjoni Multiplexers (CWDM mod Multi) juri telf baxx u rendiment affidabbli. Dawn il-mezzi juru passbands wiesgħa u iżolament għolja, li jagħmluhom ideali għal operazzjoni bil-laser għalja, xfafar. Huma karatteristika sa kanali dispersjoni baxx 4, 8 jew 16, b'hekk kapaċità għolja, b'kost baxx prodotti għall-swieq CATV u metro/aċċess.

Faċilment personalizzabbli, SOPO CWDM jistgħu jiġu kkonfigurati minn lista ta ' għażliet ta ' l-ippakkjar u l-konnettur standard.

Il-karatteristiċi

• Lowinsertionloss

• lHigh kanal iżolament

• Baxx ta ' polarizzazzjoni telf dipendenti

• Fiduċja eċċezzjonali u l-istabbiltà

L-applikazzjonijiet

• Aċċess għan-networks

• Metro WDM sistemi

• Intrapriża netwerks

L-ispeċifikazzjoni

L-item

L-unità

Il-parametri

Noti

Marġni tal-Wavelength

NM

1260~1620

Kanal Jiċċentra (ITU jew ITU + 1)

NM

1270/1290... 1610 jew 1271/1291... 1611

Kanali

CH

4

8

16

Passband

NM

≥ +/- 7

Passband immewweġ

dB

≤ 0.5

Telf ta ' l-inserzjoni tal-kanal

dB

2.0

2.8

5.5

Telf ta ' inserzjoni espressa bil-għażla

dB

1.8

2.6

5.0

Iżolament (biswit il-kanal)

dB

≥30

Iżolament (kanal jmissux)

dB

≥ 50

Telf dipendenti polarizzazzjoni

dB

≤0.2

Tixrid ta ' modalità ta ' polarizzazzjoni

PS

≤0.2

Directivity

dB

≥45

It-telf tar-ritorn

dB

≥40

It-tqandil tal-qawwa ottika

mW

≤ 500

Firxa ta ' temperatura operattiva

0C

-5 sa 70

Firxa ta ' temperatura ta ' ħażna

0C

-40 li +85

Tip f'fibra

MMfiber 50/125 jew 62.5/125

Id-dimensjonijiet tal-pakkett (L x W x H)

mm

100 x 80 x 10

140 x 114 x 18

ABS

* L-ispeċifikazzjonijiet kollha huma bbażati fuq l-apparati mingħajr konnettur.

* L-ispeċifikazzjonijiet huma soġġetti għal bidla mingħajr avviż.

Ordnijiet għal informazzjoni

CWDM

X

XX

XX

X

X

XX

Spazjar tal-kanali

In-numru ta ' l-

Kanali

il-kanal 1

Tip f'fibra

F'fibra tul

Konnettur f/Out

C = il-Grid ta ' CWDM

Jiggwidaw 04 = 4

08 = 8 jiggwidaw

16 = 16 jiggwidaw

18 = 18 jiggwidaw

N = N kanal

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = speċjali

1 = f'fibra vojt

2 = 900um

tubu mitluqa

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = jispeċifikaw

0 = xejn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = jispeċifikaw


Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar ta ' 10 g, 100 g, 200 g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplexer tagħmir sistema prezz għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplexer manifatturi tat-tagħmir tas-sistema prezz, fabbrika, magħmula fl-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd

L-indirizz: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: 18818523155@163.com

SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd
foottop