1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom Transceiver 10gbase Gigabit PFS Zx Adapter Gbic PFS f'fibra Cable konnettur

1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom Transceiver 10gbase Gigabit PFS Zx Adapter Gbic PFS f'fibra Cable konnettur

Transceiver 10GBASE-LRM X2 (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM) prodott dettalji OEM & doganali timmaterjalizza b ' varjetà ta ' dinja klassi OEM manifatturi iktar minn 8 snin

Function

Transceiver 10GBASE-LRM X2 (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

In-numru tal-parti

X2-10GSR-31

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

X2

Ir-rata ta ' max Data

10Gbps

Wavelength

1310nm

Id-distanza tal-Cable max

220m

L-interface

SC duplex

Komponenti ottiċi

FP Efettiva 1310nm

Tip ta ' cable

MMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-6.5 ~-0.5dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -14.4dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000

Andamp ta ' l-OEM; Tad-dwana

Timmaterjalizza b ' varjetà ta ' manifatturi ta ' klassi OEM dinja iktar minn 8 snin, Sopofiber huwa kapaċi li jipprovdu soluzzjonijiet effettivi u personalizzat ta ' kwalità għolja għall-bżonnijiet kollha u l-ispeċifikazzjonijiet, inkluż id-disinn ottiċi, disinn mekkaniku, Printed Circuit Board (PCB) tqassim u disinn elettriku, softwer andamp; Disinn firmware, Assemblea integrata, it-tikketti speċifiċi, eċċ. Ma surging il-bejgħ u r-rispons tal-klijent favorevoli, Sopofiber kien ġie jespandu malajr mad-dinja kollha u qed issir l-fornitur ewlieni ta ' l-industrija tal-komunikazzjoni ottiċi. Jekk inti huma interessati fil-prodotti tagħna, jekk jogħġbok tħossok liberu li tikkuntattjana.

Andamp ta ' l-ippakkjar; Ispeçi

F'dan faċli biex jieħdu u transceiver sewwa protetti pakkett ġie ttikkettjat u mmarkati bysopofiberas default. Soluzzjonijiet personalizzat it-tikketta jew pakkett huma disponibbli bħala talba.

Transceiver 10GBASE-LR X2 (SMF, 1310nm, 10 Km, SC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

In-numru tal-parti

X2-10GLR-31

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

X2

Ir-rata ta ' max Data

10Gbps

Wavelength

1310nm

Id-distanza tal-Cable max

10km

L-interface

SC duplex

Komponenti ottiċi

DFB 1310nm

Tip ta ' cable

SMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-8.2 ~ 0.5dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -14.4dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000



Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar ta ' 1310nm, 1470nm 220 m, 10 km dom transceiver 10gbase gigabit PFS zx adapter gbic PFS f'fibra kejbil konnettur għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: 1310nm, 1470nm 220m, 10km dom transceiver 10gbase gigabit PFS zx adapter gbic PFS f'fibra kejbil konnettur manifatturi, fabbrika, magħmula fl-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd

L-indirizz: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: 18818523155@163.com

SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd
foottop