3port Wdm Multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtru Transmitter kapsula Panel mikro-ottika Diviżjoni tal-Wavelength Multiplexer metri ittestjar

3port Wdm Multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtru Transmitter kapsula Panel mikro-ottika Diviżjoni tal-Wavelength Multiplexer metri ittestjar

Sopofiber "WDM mikro-ottika tutilizza film irqiq kisi tat-teknoloġija u disinn proprjetarja tal-metall mhux tal-fluss rbit ippakkjar ottika mikro

Function

Sopofiber "WDM mikro-ottika tutilizza film irqiq kisi tat-teknoloġija u disinn proprjetarja tal-metall mhux tal-fluss rbit ottika mikro ippakkjar. Huwa jipprovdi telf ta ' dħul baxx, iżolament kanal għolja, sensittività ta ' temperatura baxxa u passaġġ ottiku ħieles ta ' l-epossi.

Il-karatteristiċi

• Ħidma wiesgħa Wavelength ta

Telf ta ' dħul baxx •

• Ultra Flat Passband wiesgħa

• Il-kanal għolja iżolament

• Stabbiltà għolja u l-affidabilità

• Epossi-ħieles fuq il-mogħdija ottika

L-applikazzjonijiet

• Monitoraġġ tas-sistema

• WDM tan-netwerk

• Trasmettituri u f'fibra tal-laser

• F'fibra ottiċi amplifier

• Fiberoptic strumenti

Speċifikazzjonijiet ta ' prestazzjoni

Parametru

L-ispeċifikazzjoni

Għaddi kanal Wavelength (nm)

1500 ~ 1600 (jew 1260 ~ 1360)

Jirriflettu l-kanal Wavelength (nm)

1260 ~ 1360 (jew 1500 ~ 1600)

Inserzjoni telf (dB)

Jirriflettu l-kanal

≤0.5

Il-kanal pass

≤0.6

Inserzjoni telf varjazzjoni (dB)

andlt; 0.3

Iżolament (dB)

Jirriflettu l-kanal

andgt; 15

Il-kanal pass

andgt; 40

Is-sensittività tat-temperatura Inertion telf (dB/℃)

andlt; 0.005

Telf dipendenti polarizzazzjoni (dB)

andlt; 0.1

Tixrid ta ' modalità ta ' polarizzazzjoni

andlt; 0.1

Directivity (dB)

andgt; 50

Loss(dB) lura

andgt; 50

It-tqandil tal-qawwa massima (mW)

500

Opterating tat-temperatura (℃)

-2~+80

It-temperatura tal-ħażna (℃)

-40~+85

Id-dimensjoni tal-pakkett (mm)

Φ5.5x34 (L38 għal tubu sfużi 900um)

L-ispeċifikazzjonijiet jistgħu jinbidlu mingħajr avviż.

Hawn fuq l-ispeċifikazzjoni huma għall tagħmir mingħajr konnettur.

Ordnijiet għal informazzjoni


MWDM

X

X

X

XX

Wavelength

Tip f'fibra

F'fibra tul

Konnettur f/Out

35 = 1310 jgħaddu

53 = 1550 jgħaddu

1 = f'fibra vojt

2 = 900um maħlula tubu

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = xejn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = jispeċifikaw



Deskrizzjoni
MMWDM tutilizza film irqiq kisi tat-teknoloġija u disinn proprjetarja tal-metall mhux tal-fluss rbit ottika mikro ippakkjar. Huwa jipprovdi telf ta ' dħul baxx, iżolament kanal għolja, sensittività ta ' temperatura baxxa u passaġġ ottiku ħieles ta ' l-epossi.

Speċifikazzjonijiet ta ' prestazzjoni

Parametru

L-ispeċifikazzjoni

Għaddi kanal Wavelength (nm)

1500 ~ 1600 (jew 1260 ~ 1360)

Jirriflettu l-kanal Wavelength (nm)

1260 ~ 1360 (jew 1500 ~ 1600)

Inserzjoni telf (dB)

Jirriflettu l-kanal

≤0.5

Il-kanal pass

≤0.6

Inserzjoni telf varjazzjoni (dB)

andlt; 0.3

Iżolament (dB)

Jirriflettu l-kanal

andgt; 15

Il-kanal pass

andgt; 40

Is-sensittività tat-temperatura Inertion telf (dB/℃)

andlt; 0.005

Telf dipendenti polarizzazzjoni (dB)

andlt; 0.1

Tixrid ta ' modalità ta ' polarizzazzjoni

andlt; 0.1

Directivity (dB)

andgt; 50

It-telf tar-ritorn (dB)

andgt; 50

It-tqandil tal-qawwa massima (mW)

500

Opterating tat-temperatura (℃)

-2~+80

It-temperatura tal-ħażna (℃)

-40~+85

Id-dimensjoni tal-pakkett (mm)

Φ5.5x34 (L38 għal tubu sfużi 900um)

L-ispeċifikazzjonijiet jistgħu jinbidlu mingħajr avviż.

Hawn fuq l-ispeċifikazzjoni huma għall tagħmir mingħajr konnettur.

Ordnijiet għal informazzjoni

MMWDM

XX

X

X

XX

Wavelength

Tip f'fibra

F'fibra tul

Konnettur f/Out

35 = 1310 jgħaddu
53 = 1550 jgħaddu

1 = 50/125um MM f'fibra
/ 125um 2 = 62.5 MM f'fibra

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = xejn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = jispeċifikaw

PDF
Multimode 1310/1550nm filtru Diviżjoni tal-Wavelength Multiplexer

Deskrizzjoni
WDM mikro-ottika tutilizza film irqiq kisi tat-teknoloġija u disinn proprjetarja tal-metall mhux tal-fluss rbit ottika mikro ippakkjar. Huwa jipprovdi telf ta ' dħul baxx, iżolament kanal għolja, sensittività ta ' temperatura baxxa u passaġġ ottiku ħieles ta ' l-epossi.
Speċifikazzjonijiet ta ' prestazzjoni

Parametru

L-ispeċifikazzjoni

Għaddi kanal Wavelength (nm)

1500 ~ 1600 (jew 1260 ~ 1360)

Jirriflettu l-kanal Wavelength (nm)

1260 ~ 1360 (jew 1500 ~ 1600)

Inserzjoni telf (dB)

Jirriflettu l-kanal

≤0.5

Il-kanal pass

≤0.6

Inserzjoni telf varjazzjoni (dB)

andlt; 0.3

Iżolament (dB)

Jirriflettu l-kanal

andgt; 15

Il-kanal pass

andgt; 40

Is-sensittività tat-temperatura Inertion telf (dB/℃)

andlt; 0.005

Telf dipendenti polarizzazzjoni (dB)

andlt; 0.1

Tixrid ta ' modalità ta ' polarizzazzjoni

andlt; 0.1

Directivity (dB)

andgt; 50

It-telf tar-ritorn (dB)

andgt; 50

It-tqandil tal-qawwa massima (mW)

500

Opterating tat-temperatura (℃)

-2~+80

It-temperatura tal-ħażna (℃)

-40~+85

Id-dimensjoni tal-pakkett (mm)

Φ5.5x34 (L38 għal tubu sfużi 900um)

L-ispeċifikazzjonijiet jistgħu jinbidlu mingħajr avviż.
Hawn fuq l-ispeċifikazzjoni huma għall tagħmir mingħajr konnettur.
Ordnijiet għal informazzjoni

MWDM

X

X

X

XX


Wavelength

Tip f'fibra

F'fibra tul

Konnettur f/Out

35 = 1310 jgħaddu
53 = 1550 jgħaddu

1 = f'fibra vojt
2 = 900um maħlula tubu

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = xejn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = jispeċifikaw

PDF
port 3 1550nm tat-1310 Iffiltra WDM

Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar 3port wdm multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtru transmitter kapsula panel wavelength mikro-ottika Diviżjoni multiplexer meter ittestjar għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: 3port wdm multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filtru transmitter kapsula panel wavelength mikro-ottika Diviżjoni multiplexer arloġġ ittestjar manifatturi, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd

L-indirizz: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: 18818523155@163.com

SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd
foottop