4CH CWDM Mux Demux

4CH CWDM Mux Demux

4CH CWDM Mux Demux

Function

4CH CWDM Mux Demux

SOPOfiber toffri a sħiħa medda tal CWDM Mux-Demux u l-unitajiet ottiċi Żid Waqqa Multiplexer (OADM) li jixirqu kollha xorta applikazzjonijiet u soluzzjonijiet tan-netwerk. Xi oħrajn aktar komuni huma: Gigabit u 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, il-kanal tal-fibra, FTTx u CATV.

 

SOPOfibers' rozzi Diviżjoni tal-wavelength multiplexer (CWDM Mux/Demux) tutilizza film irqiq kisi tat-teknoloġija u disinn proprjetarja tal-metall mhux tal-fluss rbit ottika mikro ippakkjar. Huwa jipprovdi telf ta ' dħul baxx, iżolament kanal għolja, faxxa wiesgħa pass, temperatura baxxa sensittività u epossi ħielsa passaġġ ottiku.

 

Tagħna CWDM Mux Demux prodotti jipprovdu sa 16-kanal jew anke 18-kanal Multiplexing fuq a f'fibra wieħed. Dovut l-inserzjoni baxx telf hija meħtieġa fin-WDM networks, aħna wkoll żżid "Aqbeż Component" fil-module CWDM Mux/Demux biex tnaqqas IL-bħala għażla. Tip ta ' pakkett CWDM Mux/Demux standard jinkludu: ABS kaxxa pakkett, LGX pakcage u 19" 1U rackmount.

 

Il-karatteristiċi

Telf ta ' dħul baxx

 Faxxa wiesgħa pass

 Iżolament tal-kanal ta ' l-għolja

 Stabbilità għolja u l-affidabilità

 Ħieles mill-epossi fil-mogħdija ottika

Network ta ' aċċess

 

L-applikazzjonijiet

 Monitoraġġ tal-linja

 In-Network WDM

 Telekomunikazzjoni

 Applikazzjoni ċellulari

 F'fibra ottiċi amplifier

In-netwerk acess

Speċifikazzjonijiet ta ' prestazzjoni

Parametru

4 channel

8 il-kanal

Il-kanal 16

Mux

Demux

Mux

Demux

Mux

Demux

Wavelength tal-kanal (nm)

1270~1610

Iċ-ċentru wavelength eżattezza (nm)

±0.5

Spazjar tal-kanali (nm)

20

Jiggwidaw Passband (@-0.5dB bandwidth (nm)

>13

Inserzjoni telf (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Uniformità ta ' kanal (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanal immewweġ (dB)

0.3

Iżolament (dB)

Li jmissu

N/A

>30

N/A

>30

N/A

>30

Mhux-biswit

N/A

>40

N/A

>40

N/A

>40

Is-sensittività tat-temperatura Inertion telf (dB /)

<>

Wavelength tat-temperatura ekwlibriju (nm /)

<>

Telf dipendenti polarizzazzjoni (dB)

<>

Tixrid ta ' modalità ta ' polarizzazzjoni

<>

Directivity (dB)

>50

It-telf tar-ritorndB

>45

It-tqandil tal-qawwa massima (mW)

300

Opterating tat-temperatura (℃)

-5~+75

It-temperatura tal-ħażna (℃)

-40~85

Id-dimensjoni tal-pakkett (mm)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

L-ispeċifikazzjoni jistgħu bidla mingħajr avviż.

Hawn fuq l-ispeċifikazzjoni huma għall tagħmir mingħajr konnettur.

 

Ordnijiet għal informazzjoni

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX


Spazjar tal-kanali

In-numru ta ' kanali

Il-konfigurazzjoni

il-kanal 1

Tip f'fibra

F'fibra tul

Konnettur f/Out

 

C = il-Grid ta ' CWDM

 

Jiggwidaw 04 = 4

08 = 8 jiggwidaw

16 = 16 jiggwidaw

18 = 18 jiggwidaw

N = N kanal

 

M = Mux

D = Demux

O = OADM

 

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = speċjali

 

1 = f'fibra vojt

2 = 900um maħlula tubu

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

 

1 = 1 m

2 = 2 m

S = jispeċifikaw

 

0 = xejn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = jispeċifikaw



Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar ta ' 4ch cwdm mux demux għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.
Hot Tags: 4ch cwdm mux demux manifatturi, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd

L-indirizz: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: 18818523155@163.com

SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd
foottop