980-1550nm-wdm tal-vit-coupler-iżolatur ibridu f'fibra Optic għolja tal-Laser Amplifier tal-Laser spustament u inċiżjoni sistemi kumpaniji

980-1550nm-wdm tal-vit-coupler-iżolatur ibridu f'fibra Optic għolja tal-Laser Amplifier tal-Laser spustament u inċiżjoni sistemi kumpaniji

980/1550nm WDM-vit Coupler-iżolatur ibridu karatteristiċi l. Marġni tal-Wavelength operattiva wiesa l inserzjoni baxx telf l. Kanal għolja iżolament l Ultra baxx PDL & PMD

Function

980/1550nm WDM-vit Coupler-iżolatur ibridu

Il-karatteristiċi

l. Li joperaw Wavelength firxa wiesgħa

lTelf ta ' dħul baxx

l. Iżolament tal-kanal ta ' l-għoli

lPDL ultra baxxPMD

l. Stabbilità għolja u l-affidabilità

l. Passaġġ ottiku ħieles ta ' l-epossi

L-applikazzjonijiet

lFiberoptic Amplifier

l. CATA Fiberoptic Links

lSistemi ta ' WDM

l. Strumenti ta ' Fiberoptic

l. Trasmettituri u Lejżers bFiber

lLaboratorju RD

Pakkett dimensjonijiet

5.5mm

│← 38mm→│

│← 56mm→│

Speċifikazzjonijiet ta ' prestazzjoni

Parametru

Stadju uniku

Stadju doppju

Is-sinjalMedda ta ' Wavelength ta ' operazzjoni(nm)

Medda ta ' C

1530~1560

Pompa kanal Wavelength Range(nm)

960~990

Iżolament (dB) (fuq sinjal wavelength range@23kollha SOP)

30

42

Iżolament (dB) (is-sinjal @ A 4 sa 2)

15

Iżolament (dB) (1 sa 2 jew 2 sa 1 @ A pompa)

30

Inserzjoni telf (fuq wavelength ta u 0 sa + 70kollha SOP) (dB)

Kanal tal-pompa

0.6

Kanal sianal

1.3

1.4

Tektek il-proporzjon ta 1%

19.0~21

Tektek il-proporzjon 2%

16.2~18.0

Tektek il-proporzjon 5%

12.2~14.0

TDL (dB)

0.25

0.3

WDLdB

0.5

It-telf tar-ritorn (dB)

50

Directivity (dB)

50

PDL (dB)

0.15

0.2

PMD (ps) (għażla ta ' PMD baxxa)

0.05

0.05

Hangling(mW) ta ' l-enerġija

300

Operattiv (Temperaure))

-10~+75

() It-temperatura Starage)

-40~+85

Dimension(mm)

Ɵ5.5 × L38

Tip f'fibra

Corning HI 1060 f'fibra f'port komuni/pompa

Corning HI 1060 f'fibra jew SMF-28e f'fibra f'port komuni

Corning SMF-28e f'fibra fuq sinjal






Data li hemm referenza dwarhom mingħajr telf ta ' konnettur; L-ispeċifikazzjonijiet jistgħu jinbidlu mingħajr avviż.

Ordnijiet għal informazzjoni

WTIH

□□

□□


Wavelength

Stadju

Il-proporzjon tal-vit

il-konfigurazzjoni

L-istil malju tax-xagħar

F'fibra tul

Konnettur f/Out

59 = 1550nm jgħaddu

59 = 980nm jirriflettu

S = stadju wieħed

D = stadju doppju

01=1%

02=2%

05=5%

F = il-pompa bil-quddiem

B = pompa lura

1 = f'fibra vojt

2 = 900um

Tubu mitluqa

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = xejn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar ta ' 980-1550nm-wdm tal-vit-coupler-iżolatur ibridu f'fibra optic b ' enerġija għolja tal-laser amplifier tal-laser għat-tqattiegħ u inċiżjoni sistemi kumpanniji għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: 980-1550nm-wdm tal-vit-coupler-iżolatur ibridu f'fibra optic għolja tal-laser amplifier tal-laser spustament u inċiżjoni sistemi kumpanniji manifatturi, fabbrika, magħmula fl-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd

L-indirizz: Iż-żona ta ' l-industrija JinDiDa, Langkou industrija Pak, Dalang Street, distrettwali ġdid Longhua, Shenzhen, fiċ-Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: sales1@sopo.net.cn

SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd
foottop