A1x2l D2 × 2B mekkaniċi f'fibra Slotted Optic fotoelettriku mhux immaniġġjat momentarja saff 3 Optisk Dvi Toslink Monitor prossimità swiċċ

A1x2l D2 × 2B mekkaniċi f'fibra Slotted Optic fotoelettriku mhux immaniġġjat momentarja saff 3 Optisk Dvi Toslink Monitor prossimità swiċċ

Deskrizzjoni 1x2L mekkaniku ottiċi swiċċ jikkonnettja kanali ottika minn iddestinati sinjal ottiku deħlin fis-f'fibra output magħżula

Function

Deskrizzjoni
1x2L swiċċ ottiċi mekkaniċi jikkonnettja kanali ottika minn iddestinati sinjal ottiku deħlin fis-f'fibra output magħżula. Dan jinkiseb bl-użu ta ' privattiva fl-istennija ta ' konfigurazzjoni proprjetarja opto-mekkaniċi u attivat permezz ta ' sinjal elettriku tal-kontroll.
1x2L swiċċ ottiċi mekkaniċi appoġġ kollha wavelength fl 1260nm ~ 1650nm, joffri affidabilità ultra għolja, telf ta ' l-inserzjoni baxxi, bdil malajr bejn veloċità kif ukoll-direzzjonali prestazzjoni. L-iżolaturi ottiċi jintużaw ħafna għal Network ottiċi, protezzjoni, Transmitter u protezzjoni riċevitur, is-sistema tat-Test tan-netwerk u Instrumentations.
Il-karatteristiċi
• Spiża baxxa mhux imqabbla
• Inserzjoni baxx telf
• Il-kanal għolja iżolament
• Stabbiltà għolja, l-affidabbiltà għolja
• Epossi-ħieles fuq il-mogħdija ottika
• Jingħalaq u mhux jingħalaq
L-applikazzjonijiet
• Netwerk ottiċi
• Protezzjoni/restawr
• Ir-rotta Singnal ottiċi
• Tip ottiċi/twaqqigħ
• Protezzjoni transmitter u riċevitur
• Sistema tat-Test tan-netwerk

Speċifikazzjonijiet ta ' prestazzjoni

Parametru


FY - 1 × 2 L

Marġni tal-Wavelength

NM

850

1260~1650

Wavelength tat-tħaddim

NM

850

1310/1490/1550/1625/1650

Telf ta ' inseriment

dB

TYP:0.8 Max: 1.2

TYP:0.5 Max: 0.8

It-telf tar-ritorn

dB

MM≥30 SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Kapaċità tat-tennija

dB

≤±0.02

Provvista ta ' enerġija

V

3.0 jew 5.0

Ħajja

Darbiet

≥107

Ħin ta ' l-iswiċċ

MS

≤8

It-trasmissjoni l-enerġija

mW

≤500

It-temperatura tat-tħaddim

-20~+70

It-temperatura tal-ħażna

-40~+85

Id-dimensjoni

mm

(L)22.0×(W)12×(H)10.5(±0.2)

L-ispeċifikazzjoni jistgħu bidla mingħajr avviż.

Hawn fuq l-ispeċifikazzjoni huma għall tagħmir mingħajr konnettur.

Pinnijiet

It-tip

PIN

Sewqan elettriku

Senser ta ' l-istatus

1×2

il-kanal

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Jingħalaq

P1-P2

V +

GND

--

--

Miftuħa

Agħlaq

Agħlaq

Miftuħa

P1-P3

--

--

GND

V +

Agħlaq

Miftuħa

Miftuħa

Agħlaq

Mhux-jingħalaq

P1-P2

V +

--

--

GND

Miftuħa

Agħlaq

Agħlaq

Miftuħa

P1-P3

--

--

--

--

Agħlaq

Miftuħa

Miftuħa

Agħlaq

Rotta ottiċi

L-ispeċifikazzjonijiet

Vultaġġ

Kurrent

Ir-reżistenza

5V jingħalaq

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V mhux-jingħalaq

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V jingħalaq

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V mhux-jingħalaq

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Ordnijiet għal informazzjoni

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Il-mod

Wavelength

Tip ta ' vultaġġ

Mudell tal-kontroll

Tip f'fibra

F'fibra
Dijametru

F'fibra tul

Konnettur

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = oħrajn

3 = 3V
5 = 5V

L = jingħalaq
N = u mhux
Jingħalaq

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = oħrajn

25 = 250um
90 = 900um
2.0 = 20 mm
3.0 = 30 mm
X = oħrajn

1 = 1 m
2 = 1.5 m
X = oħrajn

0 = xejn
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = oħrajn

PDF
1x2L ta ' swiċċ mekkaniċi ottiċi

Deskrizzjoni
2x2B ottiċi swiċċ jikkonnettja kanali ottiċi minn iddestinati sinjal ottiku deħlin fis-f'fibra output magħżula. Dan jinkiseb bl-użu ta ' privattiva fl-istennija ta ' konfigurazzjoni proprjetarja opto-mekkaniċi u attivat permezz ta ' sinjal elettriku tal-kontroll.
2x2B ottiċi swiċċ appoġġ kollha wavelength fl 1260nm ~ 1650nm, joffri affidabilità ultra għolja, telf ta ' l-inserzjoni baxxi, bdil malajr bejn veloċità kif ukoll-direzzjonali prestazzjoni. L-iżolaturi ottiċi jintużaw ħafna għal Network ottiċi, protezzjoni, Transmitter u protezzjoni riċevitur, is-sistema tat-Test tan-netwerk u Instrumentations.

Speċifikazzjonijiet ta ' prestazzjoni

Parametru

2x2B tat-FY

Marġni tal-Wavelength

NM

850

1260~1650

Wavelength tat-tħaddim

NM

850

1310/1490/1550/1625/1650

Telf ta ' inseriment

dB

TYP:0.8 Max: 1.2

TYP:0.6 Max: 0.8

It-telf tar-ritorn

dB

MM≥30 SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Kapaċità tat-tennija

dB

≤±0.02

Provvista ta ' enerġija

V

3.0 jew 5.0

Ħajja

Darbiet

≥107

Ħin ta ' l-iswiċċ

MS

≤8

It-trasmissjoni l-enerġija

mW

≤500

It-temperatura tat-tħaddim

-20~+70

It-temperatura tal-ħażna

-40~+85

Id-dimensjoni

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

L-ispeċifikazzjoni jistgħu bidla mingħajr avviż.

Hawn fuq l-ispeċifikazzjoni huma għall tagħmir mingħajr konnettur.

Pinnijiet

Il-parametri

Pinnijiet

Sewqan elettriku

Senser ta ' l-istatus

2 × 2B

Mogħdija ottika

1

5

2 × 2B

Ottiċi
Mogħdija

1

5

2 × 2B

Ottiċi
Mogħdija

jingħalaq

P1-P4
P2-P3

V +

GND

jingħalaq

P1-P4
P2-P3

V +

GND

jingħalaq

P1-P4
P2-P3

P1-P3

--

--

P1-P3

--

--

P1-P3

Mhux-jingħalaq

P1-P4 P2-P3

V +

--

--

GND

Miftuħa

Agħlaq

Agħlaq

Miftuħa

P1-P3

--

--

--

--

Agħlaq

Miftuħa

Miftuħa

Agħlaq

Rotta ottiċi

L-ispeċifikazzjonijiet

Vultaġġ

Kurrent

Ir-reżistenza

5V jingħalaq

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V mhux-jingħalaq

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V jingħalaq

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V mhux-jingħalaq

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Ordnijiet għal informazzjoni

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Il-mod

Wavelength

Tip ta ' vultaġġ

Mudell tal-kontroll

Tip f'fibra

F'fibra
Dijametru

F'fibra tul

Konnettur

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = oħrajn

3 = 3V
5 = 5V

L = jingħalaq
N = u mhux
Jingħalaq

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = oħrajn

25 = 250um
90 = 900um
2.0 = 20 mm
3.0 = 30 mm
X = oħrajn

1 = 1 m
2 = 1.5 m
X = oħrajn

0 = xejn
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = oħrajn

PDF
2x2B ta ' swiċċ mekkaniċi ottiċi


Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew kif wieħed mill-fabbrikanti akbar ta ' a1x2l d2 × 2b mekkaniċi f'fibra slotted optic fotoelettriku mhux immaniġġjat momentarja saff 3 optisk dvi toslink moniter prossimità swiċċ għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: a1x2l d2 × 2b mekkaniċi f'fibra slotted optic fotoelettriku mhux immaniġġjat momentarja saff 3 optisk dvi toslink moniter prossimità swiċċ manifatturi, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd

L-indirizz: Iż-żona ta ' l-industrija JinDiDa, Langkou industrija Pak, Dalang Street, distrettwali ġdid Longhua, Shenzhen, fiċ-Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: sales1@sopo.net.cn

SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd
foottop