Aħjar imħaddma ottiċi kejbil tal-wajer PLC Bean Splitter pjana bil Lightwave ċirkwit Splitter 2 fl-1 l-prezz

Aħjar imħaddma ottiċi kejbil tal-wajer PLC Bean Splitter pjana bil Lightwave ċirkwit Splitter 2 fl-1 l-prezz

Deskrizzjoni pjana bil lightwave (PLC) ċirkwit splitter hija tip ta ' mezz ta ' tmexxija qawwa ottika li huma fabbrikati bl-użu ta ' silika ottiċi

Function

Deskrizzjoni
Lightwave pjana bil ċirkwit (PLC) splitter hija tip ta ' mezz ta ' tmexxija qawwa ottika li huma fabbrikati bl-użu ta ' teknoloġija ta ' waveguide ottika tas-silika. Karatteristiċi ta ' daqs żgħir, affidabbilità għolja, marġni tal-wavelength wiesgħa tat-tħaddim u uniformità ta ' kanal għall-kanal tajba, u tintuża ħafna fin-PON networks biex jiġu realizzati l-qsim ta ' poter ta ' sinjal ottiku. jipprovdi serje sħiħa ta ' 1xN u 2xN splitter prodotti li huma mfassla għal applikazzjonijiet speċifiċi.
Prodotti kollha jilħqu GR-1209-qalba u ħtiġiet GR-1221-qalba.
Il-karatteristiċi
• Telf ta ' dħul baxx
• PDL baxxa
• Disinn kompatt
• Uniformità ta ' kanal għall-kanal tajba
• Ħidma wiesgħa Wavelength: mill-1260nm li 1650nm
• Ħidma wiesgħa tat-temperatura: mill - 40℃ li 85℃
• Affidabbiltà għolja u l-istabbiltà
L-applikazzjonijiet
• Is-sistemi ta ' l-FTTX
• PON Networks
• CATV Links
• Sinjal ottiku distribuzzjoni
Konformità
• Telcordia GR-1209-qalba
• Telcordia GR-1221-qalba
• RoHS

L-ispeċifikazzjonijiet

N 1 × PLC Splitter

Il-parametri

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

1×128

Wavelength tat-tħaddim
(nm)

1260~1650

Tip f'fibra

G657A1 jew klijent speċifikati

Telf ta ' inseriment
(dB) (P/S grad)

3.8/4.0

7.1/7.3

10.2/10.5

13.5/13.7

16.5/16.9

20.5/21.0

23.8/24.2

Telf uniformità (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.0

2.5

Loss(dB) dipendenti polarizzazzjoni

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

0.35

0.4

It-telf tar-ritorn (dB)
(Grad P/S)

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

Directivity (dB)

55

55

55

55

55

55

55

Wavelength telf dipendenti (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

It-temperatura ta ' l-istabbiltà
(-40 ~ 85 ℃) (dB)

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

0.5

0.5

It-temperatura tat-tħaddim (℃)

-40~85

It-temperatura tal-ħażna
(℃)

-40~85

Id-dimensjoni tat-tagħmir
(mm)

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

N/A

Modulu dimensjoni
(mm)

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

140×115×18

Modulu mċekkna dimensjoni (mm)

50×7×4

50×7×4

50×7×4

60×12×4

80×20×6

100×40×6

N/A

1. speċifikati mingħajr konnetturi.

2. Żid l-0.15dB addizzjonali telf għal kull connector.

3. 2xN PLC Splitter speċifikazzjonijiet jirreferu għad-dokument PDF dettaljati.

Ordnijiet għal informazzjoni

PLC

ISTIL

X

X

X

X

X

X

Tal-port

Pigtall stil ta ' input

Konnettur input

Pigtll tal-ħruġ
L-istil

F'fibra tul

Produzzjoni (output)
Konnettur

Tip ta ' pakkett

PLC

0102 = 1 x 2
0104 = 1 x 4
0108 = 1 x 8
0116 = 1 x 16
0132 = 1 x 32
0164 = 1 x 64
1128 = 1 x 128
0204 = 2 x 4
0208 = 2 x 8
0216 = 2 x 16
0232 = 2 x 32
0264 = 2 x 64
2128 = 2 x 128

0 = f'fibra vojt
1 = 900um
Tubu mitluqa
2 = 900umJacket
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = xejn
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST
6 = LC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = speċjali

0 = f'fibra vojt
1 = 900um
Tubu mitluqa
2 = 900um
Ġakketta
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = 0.5 m
1 = 1 m
2 = 1.5 m
3 = 2 m
4 = 3 m
5 = 4 m
S = speċjali

0 = xejn
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST/PC
6 = LC/PC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = speċjali

A = 4 X 4 X 40
B = 4 X 7 X 50
C = 4 X 12 X 60
D = 4 X 7 X 60
E = 6 X 20 X 80
F = 100 X 80 X 10
G = 120 X 80 X 18
H = 140 X 115 X 18
I = 19andquot; 1U Rack
S = speċjali

PDF
Splitter PLC (pjana bil Lightwave ċirkwit Splitter)


Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew kif wieħed mill-fabbrikanti akbar aħjar imħaddma kejbil ottiċi wajer plc fażola splitter lightwave pjana bil ċirkwit splitter 2 fl-1 l-prezz għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: aħjar bl-inġenju kejbil ottiċi wajer plc fażola splitter lightwave pjana bil ċirkwit splitter 2 fl-1 l-manifatturi ta ' prezz, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd

L-indirizz: Iż-żona ta ' l-industrija JinDiDa, Langkou industrija Pak, Dalang Street, distrettwali ġdid Longhua, Shenzhen, fiċ-Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: sales1@sopo.net.cn

SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd
foottop