Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase PFS kompatibbli + 1310nm 20 km IND Transceiver

Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase PFS kompatibbli + 1310nm 20 km IND Transceiver

Cisco XFP-10G-MM-SR kompatibbli 10GBASE-SR XFP Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM) prodott dettalji OEM & '' amp

Function

Cisco XFP-10G-MM-SR kompatibbli 10GBASE-SR XFP Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

Cisco ġenwin

XFP-10G-MM-SR

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

XFP

Ir-rata ta ' max Data

10.3125Gbps

Wavelength

850nm

Id-distanza tal-Cable max

300m fuq OM3 MMF

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

VCSEL 850nm

Tip ta ' cable

MMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-3.5 ~ 5.3dBm

Riċevitur sensittività

andlt;-13dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000

Andamp ta ' l-OEM; Tad-dwana

Timmaterjalizza b ' varjetà ta ' manifatturi ta ' klassi OEM dinja iktar minn 8 snin, Sopofiber huwa kapaċi li jipprovdu soluzzjonijiet effettivi u personalizzat ta ' kwalità għolja għall-bżonnijiet kollha u l-ispeċifikazzjonijiet, inkluż id-disinn ottiċi, disinn mekkaniku, Printed Circuit Board (PCB) tqassim u disinn elettriku, softwer andamp; Disinn firmware, Assemblea integrata, it-tikketti speċifiċi, eċċ. Ma surging il-bejgħ u r-rispons tal-klijent favorevoli, Sopofiber kien ġie jespandu malajr mad-dinja kollha u qed issir l-fornitur ewlieni ta ' l-industrija tal-komunikazzjoni ottiċi. Jekk inti huma interessati fil-prodotti tagħna, jekk jogħġbok tħossok liberu li tikkuntattjana.

Andamp ta ' l-ippakkjar; Ispeçi

F'dan faċli biex jieħdu u transceiver sewwa protetti pakkett ġie ttikkettjat u mmarkati bysopofiberas default. Soluzzjonijiet personalizzat it-tikketta jew pakkett huma disponibbli bħala talba.

Transceiver XFP-10GLR-OC192SR kompatibbli 10GBASE-LR/LW u OC-192/STM-64 SR-1 XFP cisco (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

Cisco ġenwin

XFP-10GLR-OC192SR

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

XFP

Ir-rata ta ' max Data

10.3125Gbps

Wavelength

1310nm

Id-distanza tal-Cable max

10km

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

DFB 1310nm

Tip ta ' cable

SMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-6 ~ 0dBm

Riċevitur sensittività

andlt;-14.5dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000


Transceiver X2-10 GB-SR kompatibbli 10GBASE-SR X2 cisco (MMF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

Cisco ġenwin

X2-10 GB-SR

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

X2

Ir-rata ta ' max Data

10.3125Gbps

Wavelength

850nm

Id-distanza tal-Cable max

300m fuq OM3 MMF

L-interface

SC duplex

Komponenti ottiċi

VCSEL 850nm

Tip ta ' cable

MMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-7.3 ~-1.2dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -11.1dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000



Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar ta ' cisco x2 xfp 10g lr sr mm oc192sr 10gbase PFS kompatibbli + 1310nm 20km ind transceiver għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: cisco x2 xfp 10 g lr sr mm oc192sr 10gbase kompatibbli PFS + 1310nm 20 km ind transceiver manifatturi, fabbrika, magħmula fl-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd

L-indirizz: Iż-żona ta ' l-industrija JinDiDa, Langkou industrija Pak, Dalang Street, distrettwali ġdid Longhua, Shenzhen, fiċ-Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: sales1@sopo.net.cn

SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd
foottop