Personalizzat 10g 2km, 80km, 40km, 300m 850nm 1310nm, 1550nm doppju rata 1000base Sx PFS f'fibra CWDM Gibc PFS Transceiver mod

Personalizzat 10g 2km, 80km, 40km, 300m 850nm 1310nm, 1550nm doppju rata 1000base Sx PFS f'fibra CWDM Gibc PFS Transceiver mod

Deskrizzjoni CWDM PFS + transceiver huwa iddisinjat għall-SMF u topera f'wavelength nominali ta ' CWDM wavelength

Function

Deskrizzjoni
Transceiver CWDM PFS + huwa mfassal għall-SMF u topera f'wavelength nominali ta ' CWDM wavelength. L-transceiver jikkonsisti minn żewġ sezzjonijiet:-Taqsima transmitter jinkorpora a DFB laser. U Taqsima tar-riċevitur jikkonsisti tal-PIN photodiode integrati mal-TIA. Moduli kollha jissodisfaw klassi I ħtiġiet tas-sigurtà tal-laser. Funzjonijiet dijanjostiċi diġitali huma disponibbli permezz tal-interface tas-serje 2 wajers, kif speċifikat fl-SFF-8472, li jippermetti aċċess f ' ħin reali għal tħaddim parametri bħal transceiver temperatura, l-bias tal-laser kurrenti, trasmessa qawwa ottika, qawwa ottika riċevuti u l-vultaġġ tal-provvista transceiver tal-mezz.
Il-karatteristiċi
• Interface ottiċi irregolari li IEEE 802.3ae
• Interface elettriċi irregolari li SFF 8431
• Speċifikazzjonijiet konformi ma SFF 8472
• Hot li jiġi pplaggjat
Konsum ta ' enerġija baxxa •
• All-metall djar għall-prestazzjoni EMI Superjuri
Provvista ta ' enerġija waħda + 3.3v •
• Appoġġ Diagnostic diġitali monitoraġġ Interface
• Każ li joperaw firxa tat-temperatura: 0° C sa 70° C
• RoHS 6 irregolari u jwasslu għal b'xejn
• Jissodisfaw klassi I safty requrement
L-applikazzjonijiet
• 10GBASE Ethernet, kanal f'fibra
• B ' veloċità għolja tal-ħażna taż-żona tan-Networks, kanal f'fibra SAN
• Kompjuter Cluster Cross-connect
• Informazzjoni b ' veloċità għolja personalizzat pajpijiet

Ordnijiet għal informazzjoni

Il-parti Nru.

Ir-rata tad-data

Id-distanza

Wavelength

Saħħa tal-ħruġ
(dBm)

ReceiverSensitivity
(dBm)

DDMI

FCP-xx9-10xD

10Gbps

10km

CWDM DFB

-6~-1

<-15, PIN

N(Y)

FCP-xx9-20xD

10Gbps

20km

CWDM DFB

-6~-1

<-16, PIN

N(Y)

FCP-xx9-40xD

10Gbps

40km

CWDM DFB

-1~4

<-15, PIN

N(Y)

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80km

CWDM DFB

0~5

<-23, APD

N(Y)

PDF
CWDM PFS + Transceiver

Deskrizzjoni tal-prodott

Il-PFS-1080-Cxx hu-CWDM 10G PFS + ottiċi modulu. Huwa disponibbli għal kulħadd 8 andquot; mainandquot; CWDM 1471nm ta ' kanali għall-wavelengths ta ' 1611nm.
L-transceiver tappoġġja l-10 kollha G ratati veloċitajiet għal networks ta ' l-Ethernet, SONET, SDH jew il-kanal tal-fibra.
PFS-1080-Cxx huwa n-numru tal-parti ġenerali,-li jirrappreżentaw kombinazzjoni ta ' żewġ ċifri li jiddefinixxu l-wavelegth wżati.
Per eżempju, il-PFS-1080-C47 huwa a CWDM PFS + transceiver jaħdem 1471nm wavelength.
Hemm ukoll disponibbli CWDM transceivers ta ' 10G għal ftit kanali CWDM fl-1270 għall-firxa 1470nm. Imma dawn il-moduli huma skarsa u disponibbli biss
fuq ordni speċjali. Jekk jogħġbokkuntatt magħnau titlob lill dwar id-disponibbiltà ta ' dawn il-mudelli.

Ttestjati u jinstabu kompatibbli fuq diversi 10G Ethernet swiċċijiet minn Cisco, ġnibru, Force10, fil-qalba ta ' tarf u manifatturi oħra.

PFS-1080-Cxx 10G PFS + CWDM 80 Km transceiver speċifikazzjonijiet

Fattur ta ' formaPFS
Il-veloċità9.95 biex 10.3 Gb/s
Konnettur ottiċiLC doppju
Id-distanza tat-tħaddim80 km
L-enerġija3.3V wieħed
KonformitàMSA SFF-8431, RoHS
Modalità tat-tħaddimIl-kanali CWDM ITU
Tip f'fibraBil-mod wieħed 9/125um
WavelengthGrilja CWDM ITU (1471 ~ 1611nm)
Dijanjostiċi diġitaliIva (SFF-8472 irregolari)

Doppju tar-rata 1000BASE-SX u 10GBASE-SR PFS + Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

In-numru tal-parti

PFS-10GSR-85

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

PFS +

Ir-rata ta ' max Data

1 / 10.3Gbps

Wavelength

850nm

Id-distanza tal-Cable max

300m fuq OM3 MMF

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

VCSEL 850nm

Tip ta ' cable

MMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-6 ~-1dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -11.1dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000

Andamp ta ' l-OEM; Tad-dwana

Timmaterjalizza b ' varjetà ta ' manifatturi ta ' klassi OEM dinja iktar minn 8 snin, Sopofiber huwa kapaċi li jipprovdu soluzzjonijiet effettivi u personalizzat ta ' kwalità għolja għall-bżonnijiet kollha u l-ispeċifikazzjonijiet, inkluż id-disinn ottiċi, disinn mekkaniku, Printed Circuit Board (PCB) tqassim u disinn elettriku, softwer andamp; Disinn firmware, Assemblea integrata, it-tikketti speċifiċi, eċċ. Ma surging il-bejgħ u r-rispons tal-klijent favorevoli, Sopofiber kien ġie jespandu malajr mad-dinja kollha u qed issir l-fornitur ewlieni ta ' l-industrija tal-komunikazzjoni ottiċi. Jekk inti huma interessati fil-prodotti tagħna, jekk jogħġbok tħossok liberu li tikkuntattjana.

Andamp ta ' l-ippakkjar; Ispeçi

F'dan faċli biex jieħdu u transceiver sewwa protetti pakkett ġie ttikkettjat u mmarkati bysopofiberas default. Soluzzjonijiet personalizzat it-tikketta jew pakkett huma disponibbli bħala talba.

10G PFS + Transceiver (MMF, 1310nm, 2km, LC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

In-numru tal-parti

PFS-10GLRM-31

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

PFS +

Ir-rata ta ' max Data

10Gbps

Wavelength

1310nm

Id-distanza tal-Cable max

2km

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

FP Efettiva 1310nm

Tip ta ' cable

MMF

Appoġġ DOM

IVA

TX qawwa

-6.5 ~-0.5dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -10dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000


10GBASE-LR PFS + Transceiver (SMF, 1310nm, 10 Km, LC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

In-numru tal-parti

PFS-10GLR-31

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

PFS +

Ir-rata ta ' max Data

10Gbps

Wavelength

1310nm

Id-distanza tal-Cable max

10km

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

DFB 1310nm

Tip ta ' cable

SMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-8.2 ~ 0.5dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -14.4dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000


10G PFS + Transceiver (SMF, 1550nm, 100km, LC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

In-numru tal-parti

PFS-10GZRC-55

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

PFS +

Ir-rata ta ' max Data

10Gbps

Wavelength

1550nm

Id-distanza tal-Cable max

100km

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

EML 1550nm

Tip ta ' cable

SMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-1.5 ~ 5dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -24.5dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000


1、product introduzzjoni:CWDM PFS speċjali CWDM PFS TX u RX bl-istess wavelength

Il-PFS CWDM żgħar forma-fattur pluggable (PFS) huwa a transceiver ottiċi kumpatti użati fl-ottika

komunikazzjonijiet għal applikazzjonijiet kemm tat-telekomunikazzjoni u d-data tal-komunikazzjonijiet dwar l-CWDM

PFS 1270, CWDM PFS 1290, CWDM PFS 1310, CWDM PFS 1330, CWDM PFS 1350, PFS CWDM

1370, CWDM PFS 1390, CWDM PFS 1410, CWDM PFS 1430, CWDM PFS 1450, CWDM PFS 1470,

CWDM PFS 1490, CWDM PFS 1510, CWDM PFS 1530, CWDM PFS 1550, CWDM PFS 1570,

CWDM PFS 1590, CWDM PFS 1610. Wavelength. Huwa industrija Popolari format appoġġati minn bosta

f'fibra komponentmaħruġ optic bejjiegħa. PFS transceivers huma ddisinjati biex isostnu SONET/SDH, Gigabit Ethernet,

Il-kanal tal-fibra, u l-istandards komunikazzjonijiet oħra PFS transceivers huma disponibbli ma ' varjetà ta '

tipi differenti ta ' transmitter u riċevitur, li tippermetti lill-utenti biex jagħżlu l-transceiver xierqa għal kull rabta

biex jipprovdu l-jilħqu ottiċi meħtieġ matul l-f'fibra ottiċi disponibbli. PFS transceivers huma kummerċjalment

disponibbli b ' kapaċità għall-datarates sa 10 Gbit/s PFS +.

BIDI CWDM PFS speċjali CWDM PFS, TX u RX bl-istess wavelength, użati fil-każijiet kienu

itand #39; s meħtieġa biex tniedi kanal 18 1G fl-f'fibra wieħed. Jiġi mal-bidu ta ' LC/APC jew SC/APC malju tax-xagħar

barra mill-port ta ' transceiver.

Il-parametru 2、product:CWDM PFS speċjali CWDM PFS TX u RX bl-istess wavelength

1234
5678
9101112
13141516

3 karatteristika ta ' prodott:CWDM PFS speċjali CWDM PFS TX u RX bl-istess wavelength

· Hot-PluggableSFPFootprintLCOpticalTransceiver

· CanbeusedwithsinglefiberCWDMsystemordualfiberCWDMsystem

·100Mb ~ 10Gbspeedrates

· MSAcompatible SmallForm-FactorPluggable (PFS)

· CompliantwithIEEE802.3zGigabitEthernet1000BASE-ZX

· CompliantwithFibreChannel1XSM-LC-LFC-PI

·18Wavelength (λ): 1270nmto1610nmCWDMDFBLDTransmitter

· Upto41dB/1G,35dB/2.67G,47dB/100MBPowerBudgetatLeast

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Wieħed + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70oCor-40to85oCoperationtemperaturerange.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC-60825Compliant

4、 tat-tbaħħir u l-manutenzjoni:CWDM PFS speċjali CWDM PFS TX u RX bl-istess wavelength

1) tħallas:

Tbaħħir 2:

3) manutenzjoni:

5、 ir-rakkomandazzjonijiet:CWDM PFS speċjali CWDM PFS TX u RX bl-istess wavelength

1)PFS SGMII hu-ID tas-serje standard kompatibbli mal-PFS MSA base - 100 fx applikazzjoni disinn

2)100BASE-SX hija verżjoni tal-Fast Ethernet fuq f'fibra ottiċi

3)PFS 4G 4 PFS g huwa l-użu ta ' komunikazzjoni f'fibra ottiċi u tal-laser li jirċievu l-funzjoni tal-hotplug ta ' l-enerġija elettrika.

4)DWDM PFS jintużaw ma f'fibra wieħed DWDM tas-sistema u sistema DWDM f'fibra doppju

5)Kumpatti PFS CSFP

6)BIDI PFS SDHSONET

10GBASE-SR PFS + Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

Parti Nunmber

PFS-10GSR-85

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

PFS +

Ir-rata ta ' max Data

10.3125Gbps

Wavelength

850nm

Id-distanza tal-Cable max

300m fuq OM3 MMF

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

VCSEL 850nm

Tip ta ' cable

MMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-6 ~-1dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -11.1dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000


Transceiver XFP 10GBASE-ZR (SMF, 1550nm, 80km, LC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

In-numru tal-parti

XFP-10GZR-55

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

XFP

Ir-rata ta ' max Data

10Gbps

Wavelength

1550nm

Id-distanza tal-Cable max

80km

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

EML 1550nm

Tip ta ' cable

SMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

0 ~ 4dBm

Riċevitur sensittività

andlt;-24dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000


Transceiver 10GBASE-ER X2 (SMF, 1550nm, 40 km, SC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

In-numru tal-parti

X2-10GER-55

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

X2

Ir-rata ta ' max Data

10Gbps

Wavelength

1550nm

Id-distanza tal-Cable max

40km

L-interface

SC duplex

Komponenti ottiċi

EML 1550nm

Tip ta ' cable

SMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-4.7 ~ 4dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -15.8dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000


Transceiver 10GBASE-SR X2 (MMF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

Parti Nunmber

X2-10GSR-85

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

X2

Ir-rata ta ' max Data

10Gbps

Wavelength

850nm

Id-distanza tal-Cable max

300m

L-interface

SC duplex

Komponenti ottiċi

VCSEL 850nm

Tip ta ' cable

MMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-7.3 ~-1.2dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -11.1dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000


10GBASE-ER PFS + Transceiver (SMF, 1550nm, 40km, LC, DOM)

Id-dettalji tal-prodott

In-numru tal-parti

PFS-10GER-55

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

PFS +

Ir-rata ta ' max Data

10Gbps

Wavelength

1550nm

Id-distanza tal-Cable max

40km

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

EML 1550nm

Tip ta ' cable

SMF

Appoġġ DOM

Iva

TX qawwa

-4.7 ~ 4dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -15.8dBm

Firxa ta ' temperatura kummerċjali

0 sa 70° C (32 lill-158° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000



Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar ta ' personalizzat 10 g 2 km, 80 km, 40 km, 300 m 850nm 1310nm, 1550nm ir-rata doppja 1000base sx PFS f'fibra cwdm gibc PFS transceiver mod għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: personalizzat 10g 2km, 80km, 40km, 300m 850nm 1310nm, 1550nm doppju rata 1000base sx PFS f'fibra cwdm gibc PFS transceiver mod manifatturi, fabbrika, magħmula fl-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd

L-indirizz: Iż-żona ta ' l-industrija JinDiDa, Langkou industrija Pak, Dalang Street, distrettwali ġdid Longhua, Shenzhen, fiċ-Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: sales1@sopo.net.cn

SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd
foottop