Konvertitur A10-100m-PFS-midja Ethernet veloċi u f'fibra ir-ramm f'fibra Optic konvertitur Coax

Konvertitur A10-100m-PFS-midja Ethernet veloċi u f'fibra ir-ramm f'fibra Optic konvertitur Coax

Prestazzjoni għolja deskrizzjoni f'fibra Link Ethernet Estendituri jipprovdu sa 120KM ta ' Ethernet estensjoni fuq f'fibra wieħed bil-mod.

Function

Deskrizzjoni
Prestazzjoni għolja f'fibra Link Ethernet Estendituri jipprovdu sa 120KM ta ' Ethernet estensjoni fuq f'fibra wieħed bil-mod. Il-mudell FS-1100 hija ideali għal networks ta ' campus, jaqbad LANs remot, u li jiffaċilitaw l-ottika mil l-aħħar il-konnessjoni man-netwerk ta ' żona metropolitana (BNIEDEM) u lil hinn. Jipprovdi soluzzjoni plug-and-play spiża effettiva għal it 10Base-T jew 100Base-TX Ethernet estensjonijiet u l-benefiċċju miżjud ta ' l-10 / 100M auto-negozjar, li din l-għażla perfetta meta ippjanar futur tgħollija fil-grad ta ' networks ta ' l-10Base-T. Konvertituri Ethernet f'fibra huma ultra prodotti żgħar fid-daqs u l-karatteristika ġakk partijiet protetti RJ45 Ethernet, PFS stil f'fibra ottika konnessjonijiet. Kapaċitajiet built-in auto-sensing jiffaċilita l-operazzjoni ta ' l-Ethernet sħiħa jew nofs-duplex bl-ebda konfigurazzjoni meħtieġa!
Il-karatteristiċi
• Qbil biex IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX MDI/MDI-X auto negozjar, negozjar auto 10M / 100M
• Tappoġġja sħiħ/nofs l-ikkupjar, punt għal punt trasparenti tat-trasferiment
• Xaqq wieħed PFS
• Plug-and-play, faċli għall-installazzjoni
• Jistgħu Daħħal lill-2U 19andquot; slots 14 Rackmount (enerġija esterni)
L-applikazzjonijiet
• 10/100Mbps Gigabit ottiċi Ethernet fuq distanzi twal li tittrażmetti tan-netwerk

Speċifikazzjonijiet ta ' prestazzjoni

Parametru

L-ispeċifikazzjonijiet

Mod ta ' aċċess

10/100Mbps

L-istandard

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

Wavelength

Mulitmode:850 / 1310nm; Wieħed-modalità: 1310 / 1550nm (għażla)

Id-distanza

Kategorija-5 mibruma par: 100m
F'fibra: multi-modalità 50/125,62.5/125μm (max-distanza sa 2 km jew 5km)
F'fibra: Single-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm mod (max-distanza sa 20-120 km)

Tal-port

Port ta ' RJ45 wieħed:
Għall-Ikkonnettjar STP/UTP kategorija-5 mibruma pari
Port ottika waħda:
F'fibra multi-modalità, doppju: SC jew ST (50, 62.5/125μm)
Mod wieħed, f'fibra doppju: SC jew FC (9/125μm)
Waħda modalità waħda f'fibra: SC jew FC (9/125μm)

Mezzi tal-konverżjoni

Konverżjoni tal-midja, maħżen-u-quddiem/maqtugħa-permezz

Tabella ta ' l-indirizz MAC

1K

Buffer spazju

1Mbit

Kontroll tan-nixxiegħa

Sħiħa duplex: flow kontroll;
Nofs duplex: pressjoni b'lura

Dewmien

Maħżen-u-quddiem: 9.6μs; maqtugħin minn: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

MTBF

siegħa 100,000

Indikatur tal-LED

PWR (provvista ta ' enerġija); FX LINK/Att (ottiċi rabta/azzjoni)
FDX (FX sħiħa kkupjar), TP LINK/Att (pari milwi rabta/azzjoni)
TP 100 (100M trasmissjoni ir-rata ta ' pari milwi),
FX 100 (100M rata ta ' trasmissjoni ta ' l-ottiku f'fibra)

Provvista ta ' enerġija

DC5V 1A (esterni), AC220 0.5A / DC-48 (interna)

Konsum ta ' enerġija

andlt; 2W

It-temperatura tat-tħaddim

-10 ~ 55ºC

Umdità tat-tħaddim

5%~90%

Żamma tat-temperatura

-40 ~ 70ºC

Żamma ta ' l-umdità

5% ~ 90% ma jikkondensax

Id-dimensjonijiet

71mm (W) * 94mm (D) * 26 mm (H) (provvista ta ' enerġija esterna)

Ordnijiet għal informazzjoni

Mudell

Wavelength

F'fibra

TX port

Modalità f'fibra

TX qawwa (dBm)

RX Sen.
(dBm)

Id-distanza

FM-1100-02

850/1310nm

SC/ST

RJ-45

MM, Duplex

-22 li-12

≤-30

2km

FM-1100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-15 li-8

≤-37

20km

FM-1100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-8 li-3

≤-37

40km

FM-1100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3 biex 0

≤-37

60km

FM-1100-L8

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-8 li-3

≤-40

80km

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3 biex 0

≤-40

100km

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

0 sa 3

≤-40

120km

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-13 li-8

≤-36

20km

FM-1101-L2B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-13 li-8

≤-36

20km

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-8 li-3

≤-36

40km

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-8 li-3

≤-36

40km

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-5 li-3

≤-36

80km

FM-1101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-5 li-3

≤-36

80km

PDF
10-100M-Media konvertitur

Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar tal-konvertitur a10-100 m-PFS-midja ethernet veloċi u f'fibra tar-ramm coax f'fibra konvertitur optic għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: ethernet a10-100m-PFS-midja konvertitur veloċi u f'fibra biex tar-ramm coax f'fibra konvertitur optic manifatturi, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd

L-indirizz: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: 18818523155@163.com

SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd
foottop