F'fibra Optic Fc Pigtailed Laser Diode korda wasslet

F'fibra Optic Fc Pigtailed Laser Diode korda wasslet

Konnetturi Optic f'fibra huma fabbrikati bil-fibra jew multimode jew bil-mod wieħed u mitmum b'firxa

Function

Konnetturi Optic f'fibra huma fabbrikati bil-fibra jew multimode jew bil-mod wieħed u mitmum b'firxa ta ' konnetturi inklużi SC, SC/APC, LC, LC/APC, FC, FC/APC, ST u MTRJ. Tipi oħra ta ' konnettur huma wkoll disponibbli fuq talba.

Il-karatteristiċi:

  • Magna ippolixxjar jiżgura l-ogħla kwalità konnettur terminazzjonijiet u prestazzjoni

  • Inserzjoni baxxa u t-telf tar-ritorn

  • Proċeduri ta ' ttestjar traċċabbli, bbażati fuq standards

  • Il-ġeometrija konnettur konformi endfaces li huma difett u kontaminazzjoni ħielsa

  • Juru aktar

Applikazzjonijiet:

  • It-tmiem ta ' networks ottiċi permezz ta ' fużjoni jew tgħaqqid mekkaniċi

  • Ittestjar ta ' tagħmir ottiku

  • Ittestjar għall-aċċettazzjoni tal-cable

Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar tal-korda dajowd f'fibra optic fc lejżer pigtailed wasslet għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: f'fibra optic fc lejżer pigtailed diode korda wasslet manifatturi, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd

L-indirizz: Iż-żona ta ' l-industrija JinDiDa, Langkou industrija Pak, Dalang Street, distrettwali ġdid Longhua, Shenzhen, fiċ-Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: sales1@sopo.net.cn

SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd
foottop