Riċevitur f'fibra ottika fanal materjal filtru-wdm-fttx-1625nm taħriġ komunikazzjoni kumpanniji lenti tad-displej

Riċevitur f'fibra ottika fanal materjal filtru-wdm-fttx-1625nm taħriġ komunikazzjoni kumpanniji lenti tad-displej

Filtru ottiċi f'fibra WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625-filtru ottiċi huwa strument li huwa wżat għall-għażla ta ' wavelength

Function

Ottiċi f'fibra filtru WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625

Il-filtru ottiċi huwa strument li huwa wżat għall-għażla tal-wavelength, li tista ' tagħżel wavelengths meħtieġa minn numru kbir ta ' wavelengths u jiċħad il-wavelengths żieda. Jistgħu jintuża fl-għażla ta ' wavelength, il-filtru tal-ħoss tal-amplifier ottiċi, jiksbu ekwalizzazzjoni, ottiċi trasportataturi / demultiplexing.

1625nm ottiċi f'fibra filtru WDM FTTX FS-FWDM-1625 hija magħmula mill-komponenti ottiċi speċjali u teknoloġija avvanzata, tista ' profondament ħalli wavelength 1250-1590nm jgħaddi imma jirriflettu b'mod effiċjenti wavelength 1600-1670nm. Dan il-prodott huwa prinċipalment użat fl-ittestjar on-line f'fibra ottiċi. Huwa komponent ideali tal-1625/1650nm ottiċi f'fibra tiffiltra.

Karatteristiċi ewlenin

IsolationLow transmittanceHigh tad-dawl għoljin PDLEffect tat-temperatura hija smallLength: b'dijametru ta ' 1MFiber: 0.9mmConnector: FC/UPC

L-applikazzjonijiet

FTTX fuq il-linja testingOTDR moniter filtru module1625/1650nm sistema

L-ispeċifikazzjoni

Il-parametri

Il-valur

L-unità

Medda ta ' Wavelength ta ' riflessjoni

1600-1670

NM

it-trasmittanza 1625nm

80-90

%

it-trasmittanza 1650nm

75-85

%

Marġni tal-Wavelength tat-trasmissjoni

1250-1590

NM

Iżolament tal-1310nm

≥50

dB

Iżolament tal-1490nm

≥45

dB

Iżolament tal-1550nm

≥38

dB

PDL

≤0.3

dB

Fattur ta ' Shift tat-temperatura

≤2

%

Max. Handle ta ' l-enerġija

300

mW

Temperatura ta ' operazzjoni

-25~+70

It-temperatura tal-ħażna

-40~+85

Tip ottiċi f'fibra

SM Φ0.9

/

Konnettur

FC/APC jew FC/PC

/

Materjal tal-qoxra

SUS304

/


Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar ta ' f'fibra fanal optic materjali filtru-wdm-fttx-1625nm taħriġ komunikazzjoni kumpanniji riċevitur lenti tad-displej għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: f'fibra fanal optic materjali filtru-wdm-fttx-1625nm taħriġ komunikazzjoni kumpanniji riċevitur lenti wirja manifatturi, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd

L-indirizz: Iż-żona ta ' l-industrija JinDiDa, Langkou industrija Pak, Dalang Street, distrettwali ġdid Longhua, Shenzhen, fiċ-Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: sales1@sopo.net.cn

SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd
foottop