F'fibra Optic tan-netwerk bla fili doppja 1 x 2 1x2t mekkaniku ottiċi Switch u kaxxa swiċċ awdjo diġitali ottiċi

F'fibra Optic tan-netwerk bla fili doppja 1 x 2 1x2t mekkaniku ottiċi Switch u kaxxa swiċċ awdjo diġitali ottiċi

SOPOfiber ' S serje swiċċ jikkonnettja kanali ottika minn iddestinati sinjal ottiku deħlin fis-f'fibra output magħżula

Function

SOPOfiber u #39; Serje S swiċċ jikkonnettja kanali ottika minn iddestinati sinjal ottiku deħlin fis-f'fibra output magħżula. Dan jinkiseb bl-użu ta ' privattiva fl-istennija ta ' konfigurazzjoni proprjetarja opto-mekkaniċi u attivat permezz ta ' sinjal elettriku tal-kontroll. L-iswiċċ offerti affidabilità ultra għolja u bdil malajr bejn veloċità kif ukoll-direzzjonali prestazzjoni. SOPO fiberoptic swiċċijiet huma vera taqleb soluzzjoni għall-applikazzjonijiet tan-netwerking ottiċi.

Il-karatteristiċi


L-applikazzjonijiet


Privattivi

  • Prezz baxx mhux imqabbla

  • Telf ta ' dħul baxx

  • Iżolament tal-kanal ta ' l-għolja

  • Stabbli u kredibbli ħafna

  • Passaġġ ottiku ħieles ta ' l-epossi

  • Jingħalaq jew mhux jingħalaq


  • Ottika Netrwork protezzjoni/restawr

  • Ir-rotta ta ' sinjal ottiku

  • Tip ottiċi/twaqqigħ

  • Transmitter u protezzjoni riċevitur

  • Sistemi tat-Test tan-netwerk

  • L-istrumentazzjoni


  • Privattivi pendenti

Speċifikazzjonijiet ta ' prestazzjoni


Parametru

L-ispeċifikazzjoni

Wavelength tal-kanal1260nm to1360nm jew 1510nm li 1610nm1310nm / 1550nm ± 40nm
Telf ta ' inseriment

P grad

Fi grad

P grad

Fi grad

≤ 0.5dB≤ 0.8dB≤ 0.7dB≤ 1.0dB
Temperatura telf dipendenti≤ 0.15dB≤ 0.20dB≤ 0.15dB≤ 0.20dB
Wavelength telf dipendenti≤ 0.25dB≤ 0.3dB
Telf dipendenti polarizzazzjoni≤ 0.05dB
Jiggwidaw Cross ta˙didiet≥ 55dB
It-telf tar-ritorn≥ 55dB
Kapaċità tat-tennija± 0.02dB
Qlib tal-veloċità (Typ.)4ms
Vultaġġ tat-tħaddim5V
Durabilità (ċikli)10 miljun
Qawwa ottika500mW
It-temperatura tat-tħaddim0 sa + 70 ° C
It-temperatura tal-ħażna-40 lill-+85 ° C
Tip f'fibraSMF-28
F'fibra tul1.0m +/-0.1m
Pakkett dimensjonijietH pakkett: L22.3mm x W12.1mm x H11.0mm; V pakkett: L25mm x W12.6mm x H8.5mm


Il-konfigurazzjoni Pin elettriċi


Ottika PathPort1-Port2, Port1and #39; -Port2and #39; Port1-Port3, Port1and #39; -Port3and #39; Elettriku DriveNon-LatchingPin1Pin10LatchingPin1Pin5Pin6Pin10V + GNDGNDV + sensorju tal StatusNon-jingħalaq u l-LatchingPin2-3, Pin8-9 OpenPin2-3, Pin8-9 ClosePin3-4, Pin7-8 ClosePin3-4, Pin7-8 miftuħ


Ordnijiet għal informazzjoni


2MS

TTTTTTTTTTTT
L-għażla
Wavelength tat-tħaddim
Tal-port
Grad
L-istil malju tax-xagħar
FiberLength
Konnettur f/Out

L= Jingħalaq
N= Mhux-jingħalaq

15= 1510 biex 1610nm
13= 1260 biex 1360nm
35= 1310 biex 1550nm

0102= 1 x 2

P= Grad P
A= Fi grad

1= BareFiber
2
= Ġakketta 900um

1= 1.0m
2= 2.0m

0= Xejn
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC

H= HPackage
V= VPakkett

Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchconnectsopticalchannelsbyredirectinganincomingopticalsignalintoamagħżula

outputfiber. Thisisachievedusingapatentpendingoptomechanicalproprietaryconfigurationandactivatedviaanelectrical

controlsignal. Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchsupportallwavelengthat1260nm ~ 1650nm,itoffersultrahighreliability,

lowinsertionloss, fastswitchingspeedaswellasbidirectionalperformance. TheopticalswitchesarewidelyusedforOpticalNetwork,

Protezzjoni, TransmitterandReceiverProtection, NetworkTestSystemandInstrumentations.

Il-karatteristiċi

1. UnmatchedLowCost

2. LowinsertionLoss

3 HighChannelIsolation

4.HighStability, HighReliability

5.epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon-jingħalaq

L-applikazzjonijiet

1. OpticalNetwork

2.Protection/restawr

3 OpticalSingnalRouting

4.ConfigurableOpticalAdd/qatra

5. Transmitterandreceiverprotection

6. NetworkTestSystem

PerformanceSpecifications

Parametru


FY - 1 × 2T

WavelengthRange

NM

850

1260~1650

OperatingWavelength

NM

850

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

TYP:0.8Max:1.2

TYP:0.5Max:0.8

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥35SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Kapaċità tat-tennija

dB

≤±0.02

PowerSupply

V

3.0or5.0

Ħajja

Darbiet

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Id-dimensjoni

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specificationmaychangewithoutnotice.

Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Pinnijiet

It-tip

PIN

ElectricDrive

StatusSensor

1×2

il-kanal

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Jingħalaq

P1-P2

V +

GND

--

--

Miftuħa

Agħlaq

Agħlaq

Miftuħa

P1-P3

--

--

GND

V +

Agħlaq

Miftuħa

Miftuħa

Agħlaq

Mhux-jingħalaq

P1-P2

V +

--

--

GND

Miftuħa

Agħlaq

Agħlaq

Miftuħa

P1-P3

--

--

--

--

Agħlaq

Miftuħa

Miftuħa

Agħlaq

OpticalRoute

L-ispeċifikazzjonijiet

Vultaġġ

Kurrent

Ir-reżistenza

5Vlatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5Vnon-jingħalaq

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3Vlatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3Vnon-jingħalaq

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Il-mod

Wavelength

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Konnettur

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

62 = 1625nm

65 = 1650nm

13/15 = 1310/1550nm

X = oħrajn

3 = 3V

5 = 5V

L = jingħalaq

N = mhux jingħalaq

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X = oħrajn

25 = 250um

90 = 900um

2.0 = 20 mm

3.0 = 30 mm

X = oħrajn

1 = 1 m

2 = 1.5 m

X = oħrajn

0 = xejn

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X = oħrajn


Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar ta ' f'fibra optic tan-netwerk bla fili doppja 1 x 2 1x2t mekkaniku ottiċi swiċċ u kaxxa swiċċ awdjo diġitali ottiku għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: f'fibra optic tan-netwerk bla fili doppja 1 x 2 1x2t mekkaniku ottiċi swiċċ u manifatturi kaxxa swiċċ awdjo diġitali ottiċi, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd

L-indirizz: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: 18818523155@163.com

SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd
foottop