Fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator Lc Cable

Fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator Lc Cable

Deskrizzjoni fissi ħanek SC/UPC f'fibra Optic Attenuator 1 ~ 25dB Attenuators fissi mhux obbligatorji huma użati fl-applikazzjonijiet fejn huwa speċifikat li ammont determinat minn qabel tat-telf tad-dawl.

Function

Deskrizzjoni
Iffissata flanġ tal SC/UPC f'fibra Optic Attenuator 1 ~ 25dB mhux obbligatorja
Attenuators fissi huma użati fl-applikazzjonijiet fejn huwa speċifikat li ammont determinat minn qabel tat-telf tad-dawl.
Aħna joffru LC, FC, SC, ST, MU fiss attenuator mal-livell ta ' attenwazzjoni differenti, minn 1dB biex 25dB.
Karatteristiċi ewlenin
• Bellcore irregolari
• Wavelength indipendenti
• Durabilità andamp; Struttura sempliċi u affidabbli
L-ispeċifikazzjonijiet
• Li joperaw Wavelength: SM: 1310nm, 1550nm
• MM: 850nm, 1300nm
• It-telf tar-ritorn: aktar minn 55dB (UPC)
• Attenwazzjoni eżattezza: +/-0.5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Polarizzazzjoni dipendenti telf: anqas minn 0.2dB
• Max. Enerġetiku ottika: 200mW
• Li jaħdmu medda Temp:-40 ~ 80 ° C

Deskrizzjoni
Iffissata flanġ tal LC/UPC f'fibra Optic Attenuator 1 ~ 20dB mhux obbligatorja
Attenuators fissi huma użati fl-applikazzjonijiet fejn huwa speċifikat li ammont determinat minn qabel tat-telf tad-dawl.
Aħna joffru LC, FC, SC, ST, MU fiss attenuator mal-livell ta ' attenwazzjoni differenti, minn 1dB biex 20dB.


Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar tal-kejbil fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc cable manifatturi, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd

L-indirizz: Iż-żona ta ' l-industrija JinDiDa, Langkou industrija Pak, Dalang Street, distrettwali ġdid Longhua, Shenzhen, fiċ-Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: sales1@sopo.net.cn

SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd
foottop