Gbic 2km - 20km - 80km PFS Transceiver 100 speċjali, 1310nm-1550nm 1000basesx PFS Wavelength

Gbic 2km - 20km - 80km PFS Transceiver 100 speċjali, 1310nm-1550nm 1000basesx PFS Wavelength

100BASE-ZX PFS Transceiver (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND) prodott dettalji OEM & doganali timmaterjalizza b ' varjetà ta ' dinja klassi OEM manifatturi iktar minn 8 snin

Function

100BASE-ZX PFS Transceiver (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND)

Id-dettalji tal-prodott

Parti Nunmber

SFP03-100ZX-55

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

PFS

Ir-rata ta ' max Data

100Mbps

Wavelength

1550nm

Id-distanza tal-Cable max

80km

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

DFB 1550nm

Tip ta ' cable

SMF

Appoġġ DOM

le

TX qawwa

-5 ~ 0dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -34dBm

Firxa ta ' temperatura industrijali

-40 sa 85 ° C (-40 sa 185 ° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000

Andamp ta ' l-OEM; Tad-dwana

Timmaterjalizza b ' varjetà ta ' klassi dinjija OEM manifatturi fuq 8years, Sopofiber huwa kapaċi li jipprovdu soluzzjonijiet effettivi u personalizzat ta ' kwalità għolja għall-bżonnijiet kollha u l-ispeċifikazzjonijiet, inkluż id-disinn ottiċi, disinn mekkaniku, Printed Circuit Board (PCB) tqassim u disinn elettriku, softwer andamp; Disinn firmware, Assemblea integrata, it-tikketti speċifiċi, eċċ. Ma surging il-bejgħ u r-rispons tal-klijent favorevoli, Sopofiber kien ġie jespandu malajr mad-dinja kollha u qed issir l-fornitur ewlieni ta ' l-industrija tal-komunikazzjoni ottiċi. Jekk inti huma interessati fil-prodotti tagħna, jekk jogħġbok tħossok liberu li tikkuntattjana.

Andamp ta ' l-ippakkjar; Ispeçi

F'dan faċli biex jieħdu u transceiver sewwa protetti pakkett ġie ttikkettjat u mmarkati bysopofiberas default. Soluzzjonijiet personalizzat it-tikketta jew pakkett huma disponibbli bħala talba.


100BASE-FX PFS SGMII Transceiver għall-Gigabit Ethernet PFS portijiet (MMF, 1310nm, 2km, LC, IND)

Id-dettalji tal-prodott

Parti Nunmber

PFS-GE-100FX

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

PFS

Ir-rata ta ' max Data

100Mbps

Wavelength

1310nm

Id-distanza tal-Cable max

2km

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

FP EFETTIVA SGMII

Tip ta ' cable

MMF

Appoġġ DOM

le

TX qawwa

-19 ~-14dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -30dBm

Firxa ta ' temperatura industrijali

-40 sa 85 ° C (-40 sa 185 ° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000

100BASE-LX PFS Transceiver (SMF, 1310nm, 20km, LC, IND)

Id-dettalji tal-prodott

Parti Nunmber

SFP03-100LX-31

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

PFS

Ir-rata ta ' max Data

100Mbps

Wavelength

1310nm

Id-distanza tal-Cable max

20km

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

FP Efettiva 1310nm

Tip ta ' cable

SMF

Appoġġ DOM

le

Firxa ta ' temperatura industrijali

-40 sa 85 ° C (-40 sa 185 ° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000

100BASE-LX PFS Transceiver (SMF, 1310nm, 15km, LC, IND)

Id-dettalji tal-prodott

Parti Nunmber

SFP03-100LX-31

Isem tal-bejjiegħ

Fiberstore

Tip ta ' forma

PFS

Ir-rata ta ' max Data

100Mbps

Wavelength

1310nm

Id-distanza tal-Cable max

15-il km

L-interface

LC duplex

Komponenti ottiċi

FP Efettiva 1310nm

Tip ta ' cable

SMF

Appoġġ DOM

le

TX qawwa

-15 ~-8dBm

Riċevitur sensittività

andlt; -28dBm

Firxa ta ' temperatura industrijali

-40 sa 85 ° C (-40 sa 185 ° F)

Il-kodiċi armonizzati HT

8517706000


Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar ta ' gbic 2 km - 20 km - 80 km PFS transceiver 100 speċjali, 1310nm-1550nm 1000basesx PFS wavelength għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: gbic 2km - 20km - 80km PFS transceiver speċjali 100, 1000basesx 1310nm-1550nm PFS wavelength manifatturi, fabbrika, magħmula fl-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd

L-indirizz: Iż-żona ta ' l-industrija JinDiDa, Langkou industrija Pak, Dalang Street, distrettwali ġdid Longhua, Shenzhen, fiċ-Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: sales1@sopo.net.cn

SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd
foottop