Gigabit f'fibra A1000 Media konvertitur u Poe serjali li f'fibra Cable konvertitur

Gigabit f'fibra A1000 Media konvertitur u Poe serjali li f'fibra Cable konvertitur

Deskrizzjoni FM-2100 serje Gigabit Ethernet midja konvertitur jadotta teknoloġija switching biex taqdi l-konverżjoni tal-midja.

Function

Deskrizzjoni
Serje FM-2100 Gigabit Ethernet midja konvertitur jadotta teknoloġija switching biex taqdi l-konverżjoni tal-midja. Iħares standards ta ' IEEE802.3z u IEEE802.3ab, u jaċċetta żewġ tipi ta ' konnessjonijiet tan-netwerk tal-midja: 1000Base-T u 1000Base-SX/LX. Huwa inter jikkonverti sinjali elettriċi ta ' l-1000Base-T mibruma pari ma ' sinjali ottiċi ta ' l-1000Base-SX, li testendi d-distanza ta ' trasmissjoni tan-network minn 100 m permezz ta ' cables tar-ram għal 80 km via f'fibra cables ottiċi. Isostni trasmissjoni f'fibra doppju multi-modalità, wieħed bil-mod doppju f'fibra, f'fibra wieħed wieħed bil-mod.
Il-karatteristiċi
• Appoġġ inter konverżjoni bejn il-1000Base-T u 1000Base-SX
• Appoġġ sħiħ-duplex u nofs-duplex u tiegħu sensati awto
• Appoġġ awtomatiku konnessjoni Salib ta l-interfaces par milwi, jiffaċilitaw kummissjunar ta ' sistema u installazzjoni
• Li jappoġġjaw it-trasmissjoni ta ' l-extra twil VLAN pakketti
• Kwalità ta ' servizz (QoS) ta ' appoġġ u li jassiguraw it-trasmissjoni tal-VoIP pakketti
• Appoġġ STP biex jiffurmaw netwerk żejda
L-applikazzjonijiet
• 1000Mbps ottiċi fast Ethernet fuq distanzi twal li tittrażmetti tan-netwerk

Speċifikazzjonijiet ta ' prestazzjoni

Parametru

L-ispeċifikazzjonijiet

Mod ta ' aċċess

1000Mbps Gigabit Ethernet

L-istandard

IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit thernet,
IEEE802.1d IEEE802.1qVLAN, IEEE802.1p QoS, fuq il-lista tas-siġar

Wavelength

Mulitmode:850 / 1310nm; Wieħed-modalità: 1310 / 1550nm (għażla)

Id-distanza

Kategorija-5 mibruma par: 100m
F'fibra: multi-modalità 50/125,62.5/125μm (d max-distanza sa (220 m jew 550 m)
F'fibra: Single-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm mod (max-distanza sa 20-80 km)

Tal-port

Port ta ' RJ45 wieħed:
Għall-Ikkonnettjar STP/UTP kategorija-5 mibruma pari
Port ottika waħda:
F'fibra multi-modalità, doppju: SC (50, 62.5/125μm)
Mod wieħed, f'fibra doppju: SC jew FC (9/125μm)
Waħda modalità waħda f'fibra: SC jew FC (9/125μm)

Mezzi tal-konverżjoni

Konverżjoni tal-midja

Tabella ta ' l-indirizz MAC

1K

Buffer spazju

512kbit

Kontroll tan-nixxiegħa

Sħiħa duplex: flow kontroll;
Nofs duplex: pressjoni b'lura

Dewmien

Maħżen-u-quddiem: 9.6μs; maqtugħin minn: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

MTBF

siegħa 100,000

Indikatur tal-LED

PWR (provvista ta ' enerġija), FX LINK (azzjoni rabta ottiċi), TP LINK1000 (mibruma par link1000M),
LINK100 TP (par milwi tillinkja 100M), TP Att (par milwi packet forwarding)

Provvista ta ' enerġija

DC5V 1A (esterni), AC220 0.5A / DC-48 (interna)

Konsum ta ' enerġija

5W

It-temperatura tat-tħaddim

-10 ~ 55ºC

Umdità tat-tħaddim

5%~90%

Żamma tat-temperatura

-40 ~ 70ºC

Żamma ta ' l-umdità

5% ~ 90% ma jikkondensax

Id-dimensjonijiet

Provvista ta ' enerġija esterna: 26mmx 71 mm x 94 mm
Provvista ta ' enerġija interna: 40 mm x 110 mm x 140 m

Ordnijiet għal informazzjoni

Mudell

Wavelength

F'fibra

TX port

Modalità f'fibra

TX qawwa (dBm)

RX Sen.
(dBm)

Id-distanza

FM-2100-SR

850nm

SC/ST

RJ-45

MM, Duplex

-17~-12

≤-20.0

550m

FM-2100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-8

≤-23.0

20km

FM-2100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-0

≤-25.0

40km

FM-2100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

andgt; 1

≤-27.0

80km

FM-2101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-8~-3

≤-23.0

20km

FM-2101-L2B

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-8~-3

≤-23.0

20km

FM-2101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FM-2101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FM-2101-L6A

T1490/R1550

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-3~0

≤-23.0

60km

FM-2101-L6A

T1550/R1490

SC

RJ-45

SM, ŻEWĠ FUELS-DI

-3~0

≤-23.0

60km

PDF
Konvertitur 1000M-Media

Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew bħala wieħed mill-fabbrikanti akbar tal gigabit f'fibra a1000 media konvertitur u poe tas-serje li f'fibra kejbil konvertitur għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: gigabit f'fibra a1000 media konvertitur u poe tas-serje li f'fibra cable konvertitur manifatturi, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd

L-indirizz: Iż-żona ta ' l-industrija JinDiDa, Langkou industrija Pak, Dalang Street, distrettwali ġdid Longhua, Shenzhen, fiċ-Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: sales1@sopo.net.cn

SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd
foottop