Ottiċi f'fibra wajer għodda FS-FWDM-1550-BPF bypass Ftthfttx Ftehim 1310nm-1490nm-1550nm

Ottiċi f'fibra wajer għodda FS-FWDM-1550-BPF bypass Ftthfttx Ftehim 1310nm-1490nm-1550nm

Għaddi FTTH/FTTx 1310nm Reflect 1550nm WDM FTTX filtru FWDM filtru WDM modulu estensivament użati fl-EDFA, amplifikaturi Raman

Function

Jirriflettu l-Pass FTTH/FTTx 1310nm 1550nm FWDM filtru WDM

Modulu FTTX filtru WDM estensivament użati fl-EDFA, amplifikaturi Raman, networks ta ' WDM u strumentazzjoni f'fibra ottika huwa bbażat fuq teknoloġija ta ' filtru ta ' Film irqiq (TFF). L-apparat jgħaqqad jew tifred dawl fil-wavelengths differenti fil-wavelength wiesgħa. Jistgħu jespandu l-kapaċità tal-f'fibra wieħed biex tikseb komunikazzjoni bidirezzjonali, hekk li tintuża ħafna fl-aġġornament ottiċi tan-netwerk u l-espansjoni, jew jintroduċu negozju ġdid komprensiv eċċ.

Sopofiber jipprovdi Diviżjoni tal-wavelength bbażati fuq il-filtru trasportataturi mezzi ta ' filtru (WDM) li huma personalizzat lill-faxxi partikolari għall-applikazzjonijiet speċjali tiegħek. Kif tista taf, is-sistema tal-GEPON innifsu xogħlijiet fuq 1310/1490, sabiex CATV sinjal hawn hija mogħtija fuq l-istess f'fibra bl-użu ta ' 1550nm, u FWDM huwa post fejn din il-getand kollha #39; s andquot; mixedandquot;.

Id-dettalji tal-oġġett

Il-kanal pass (trasmissjoni): il-kanal 1310nmReflection: 1550nmHigh l-iżolament, il-kredibilità u l-kanal isolationLow u l-inserzjoni t-telf u l-reliabilityRoHS ambjentali eċċellenti Compliant

Tip ta ' pakkett

Pakkett ta ' tubu għal 250um vojt f'fibra u f'fibra 900um ta ' l-azzar
ABS kaxxa għal f'fibra 900um, 2.0mm u 3.0mm
Nota: 250um f'fibra vojt huwa wisq finne biex ikunu equiped mal-konnettur

Disinn mekkaniku

Ritratt Ahuwa għal T13/R15, T14/R1315, FTTX T1415/R13 filtru WDM
Ritratt Bhuwa għall-T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, FTTX T1314/R15 filtru WDM

Applikazzjoni

Ordnijiet għal informazzjoni

L-item

Wavelength

Tip f'fibra

Tip ta ' pakkett

Konnettur

F'fibra tul

FTTX filtru WDM

Il-kodiċi

Range(nm) ta ' wavelength tx:transmission

250μm

900μm

2mm

3mm

tubu ta ' l-azzar

Kaxxa tal-ABS

LGX Cassette

1U Rack Sptar Monte

L-ebda

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Oħra

1m
2m

Range(nm) ta ' wavelength ta ' RX: riflessjoni

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

Għaddi FTTH/FTTx 1310nm Reflect 1490nm andamp; Filtru ta ' l-FWDM 1550nm WDM

Id-dettalji tal-oġġett

Il-kanal pass (trasmissjoni): il-kanal 1310nmReflection: 1490nm u 1550nmHigh isolationLow l-iżolament, il-kredibilità u l-kanal inserzjoni telf u reliabilityRoHS ambjentali eċċellenti Compliant


Disinn mekkaniku

Ritratt Ahuwa għal T13/R15, T14/R1315, FTTX T1415/R13 filtru WDM
Ritratt Bhuwa għall-T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, FTTX T1314/R15 filtru WDM

Applikazzjoni

Ordnijiet għal informazzjoni

L-item

Wavelength

Tip f'fibra

Tip ta ' pakkett

Konnettur

F'fibra tul

FTTX filtru WDM

Il-kodiċi

Range(nm) ta ' wavelength tx:transmission

250μm

900μm

2mm

3mm

tubu ta ' l-azzar

Kaxxa tal-ABS

LGX Cassette

1U Rack Sptar Monte

L-ebda

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Oħra

1m
2m

Range(nm) ta ' wavelength ta ' RX: riflessjoni

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

Ottiċi f'fibra bypass Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF

Il-filtru ottiċi huwa strument li huwa wżat għall-għażla tal-wavelength, li tista ' tagħżel wavelengths meħtieġa minn numru kbir ta ' wavelengths u jiċħad il-wavelengths żieda. Jistgħu jintuża fl-għażla ta ' wavelength, il-filtru tal-ħoss tal-amplifier ottiċi, jiksbu ekwalizzazzjoni, ottiċi trasportataturi / demultiplexing.

Tagħna ottiċi ottiċi f'fibra bypass Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF huwa bbażat fuq film irqiq filtru teknoloġija ppruvata. Dan BPF tintuża ħafna fis-sistemi ta ' komunikazzjoni ottiċi f'fibra u EDFA fejn strixxi ċatti u wesgħin tat-tħaddim huma meħtieġa.

Karatteristiċi ewlenin

Wiesgħa li joperaw il-kanal bandHigh isolationHigh ' l-istabbiltà u l-reliabilityLength: 1MFiber dijametru: 0.9mmConnector: FC/UPC

L-applikazzjonijiet

EDFAWDM systemsCATV

L-ispeċifikazzjoni

Parametru
It-tip

BPF-1 * 1-T1550±20

Wavelength tat-tħaddim (nm)

1460~1620

Wavelength ta ' l-istrixxa tat-trasmissjoni (nm)

1550±20

Riflessjoni faxxa wavelength (nm)

1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620

Telf ta ' inserzjoni ta ' trasmissjoni (dB)

≤0.6

Iżolament ta ' kanal ta ' trasmissjoni

≥20

@ 1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620 (dB)

Il-kanal flatness (dB)

≤0.3

It-telf tar-ritorn (dB)

≥50

PDL (dB)

≤0.1

Stabilità termali ta ' wavelength (nm/℃)

≤0.003

Stabilità termali inserzjoni telf (dB / ℃)

≤0.005

It-tqandil (mW) ta ' l-enerġija

≤500

It-temperatura tat-tħaddim (℃)

-5 ~ +70

It-temperatura tal-ħażna (℃)

-40 ~ +85

Tip f'fibra

28e tat-SMF


Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew kif wieħed mill-fabbrikanti akbar ta ' ottiċi f'fibra wajer bypass ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm titratta fs-fwdm-1550-bpf għodda għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: ottiċi f'fibra wajer bypass ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm titratta fs-fwdm-1550-bpf għodod manifatturi, fabbrika, magħmula fl-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd

L-indirizz: Iż-żona ta ' l-industrija JinDiDa, Langkou industrija Pak, Dalang Street, distrettwali ġdid Longhua, Shenzhen, fiċ-Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: sales1@sopo.net.cn

SOPO ottiċi komunikazzjoni Co., Ltd
foottop