Wieħed, doppju-istadju-iżolatur f'fibra Optic Laser immarkar magna prezz u użati f'fibra Optic Diode implusiva prodotti

Wieħed, doppju-istadju-iżolatur f'fibra Optic Laser immarkar magna prezz u użati f'fibra Optic Diode implusiva prodotti

Wieħed istadju iżolatur 1. Deskrizzjoni: stadju wieħed iżolatur huwa tip ta ' l-apparat passiv ottiċi

Function

Stadju unikuIżolatur

1Deskrizzjoni

Stadju wieħed iżolatur huwa tip ta ' l-apparat passiv ottiċi, funzjoni bażiku tiegħu huwa biex jiġu realizzati l-sinjal ottiku ta ' trasferiment pożittiv, u timpedixxi dawl opposti.

2Il-karatteristiċi

Telf ta ' dħul baxx

iżolament għolja

Għoli ta ' telf tar-ritorn

PDL baxxa

3L-applikazzjonijiet

EDFA

Sistema ittestjar f'fibra ottiċi

Is-sistema CATV

Is-sistema tat-telekomunikazzjonijiet

Tan-netwerk bla fili

4L-ispeċifikazzjonijiet

Parametru

Grad P

Grad A

Wavelength tat-tħaddim(nm)

1310 jew 1550

Iżolament @ Passband (dB)

≥40

≥38

Iżolament (dB)

≥32

≥30

Inserzjoni telf @ Passband (dB)

0.35

0.5

Inserzjoni telf (dB)

≤0.6

≤0.7

It-telf tar-ritorn (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0.1

PMD (ps)

0.2 (0.05 disponibbli fuq talba)

Marġni tal-Wavelength tat-tħaddim (nm)

±15

() It-temperatura tat-tħaddim)

-20 + 70

(It-temperatura tal-ħażna)

-40 +85

Tip f'fibra

Corning SMF-28

F'fibra tul (m)

1 metri kull tmiem

PakkettId-dimensjonijiet (mm)

5.5×30

Trasferiment Power(mW)

300

Notiwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Informazzjoni ta ' l-ordni:

Tip ta ' l-ISO

Wavelength tat-tħaddim

Grad

Tip f'fibra

F'fibra tul

Konnettur

SIS =Wieħed

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = faxxa ta ' L

S = speċjali

P = grad P

A = grad A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = 2.0 m
4 = speċjali

0 = xejn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

1Deskrizzjoni

Stadju doppju iżolatur huwa tip tal-komponenti ottiċi, funzjoni bażiku tiegħu huwa biex jiġu realizzati l-sinjal ottiku ta ' trasferiment pożittiv, u timpedixxi dawl opposti.

2L-ispeċifikazzjonijiet

Parametru

Grad P

Grad A

Wavelength tat-tħaddim(nm)

1310 jew 1550

Iżolament @ Passband (dB)

≥55

≥53

Iżolament (dB)

≥46

≥45

Inserzjoni telf @ Passband (dB)

0.5

0.6

Inserzjoni telf (dB)

≤0.8

≤0.8

It-telf tar-ritorn (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0.1

PMD (ps)

0.1 (0.05 disponibbli fuq talba)

Marġni tal-Wavelength tat-tħaddim (nm)

±30

() It-temperatura tat-tħaddim)

-20 + 70

(It-temperatura tal-ħażna)

-40 +85

Tip f'fibra

Corning SMF-28

F'fibra tul (m)

1 metri kull tmiem

PakkettId-dimensjonijiet (mm)

5.5×30

Trasferiment Power(mW)

300

Notiwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Informazzjoni ta ' l-ordni:

Tip ta ' l-ISO

Wavelength tat-tħaddim

Grad

Tip f'fibra

F'fibra tul

Konnettur

SIU =Doppju

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = faxxa ta ' L

S = speċjali

P = grad P

A = grad A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = 2.0 m
4 = speċjali

0 = xejn
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC


Fimkien fuq esperjenza wiesgħa u kompetenza, SOPO hija magħrufa sew kif wieħed mill-fabbrikanti akbar tal-lejżer optic f'fibra wieħed, doppju-istadju-iżolatur immarkar magna prezz u dajowd optic f'fibra użati implusiva prodotti għall-kwalità għolja u prodotti bi prezz baxx u servizz eċċellenti tiegħu. Jekk jogħġbok ikunu ħielsa li jixtru prodotti rħas magħmula fiċ-Ċina mill-fabbrika tagħna.

Hot Tags: laser optic f'fibra wieħed, doppju-istadju-iżolatur immarkar magna prezz u dajowd optic f'fibra użati implusiva manifatturi ta ' prodotti, fabbrika, magħmula fiċ-Ċina, kwalità, prezz baxx, rħas
Prodotti relatati
Ikkuntatjana
SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd

L-indirizz: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: 18818523155@163.com

SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd
foottop